Podaj login konta (adres e-mail), do którego chcesz odzyskać hasło.

Warsztat metodycznyLektury w podstawie programowej dla szkół podstawowych – propozycje rozwiązań metodycznych
Kierownik szkoleniaJoanna Wenek
Termin18 listopada 2022

Nov 18, 2022, godz. 3:30 PM-7:00 PM

Miejscezdalnie
CeleAnaliza zapisów obowiązującej podstawy programowej dla szkół podstawowych wraz z obowiązującymi zmianami. Wypracowanie rozwiązań dydaktycznych w odniesieniu do wybranych tekstów literackich. Kształcenie umiejętności budowanie zadań wokół tekstu literackiego - lektur obowiązkowych w szkole podstawowej - realizacja zapisów zawartych w nowej podstawie programowej. Doskonalenie umiejętności wykorzystywania kontekstów ikonicznych, filmowych, literackich; Omówienie wybranych zagadnień zapisanych w podstawie programowej.
AdresaciNauczyciele języka polskiego szkół podstawowych
Dodatkowe informacjeSpotkanie poświęcone będzie "Małemu Księciu". Jest to celowe powtórzenie szkolenia z czerwca z zeszłego roku szkolnego, na które zgłosiło się niewiele osób.
Warunki zaliczeniaObecność na zajęciach