Warsztat metodycznyLektury w nowej podstawie programowej z języka polskiego w szkole ponadpodstawowej – propozycje rozwiązań metodycznych
Kierownik szkoleniaJoanna Wenek
Termin28 stycznia 2022

Jan 28, 2022, godz. 3:30 PM-7:00 PM

Miejscezdalnie
CeleAnaliza zapisów Nowej Podstawy Programowej dla szkół ponadpodstawowych. Wypracowanie rozwiązań dydaktycznych w odniesieniu do wybranych tekstów literackich. Kształcenie umiejętności budowanie zadań wokół tekstu literackiego - lektur obowiązkowych w szkole ponadpodstawowej - realizacja zapisów zawartych w nowej podstawie programowej. Doskonalenie umiejętności wykorzystywania kontekstów ikonicznych, filmowych, literackich; Omówienie zagadnień aksjologicznych zapisanych w podstawie programowej.
AdresaciNauczyciele języka polskiego szkół ponadpodstawowych
Dodatkowe informacjeUtwory literackie epoki Oświecenia w nowej podstawie programowej
Warunki zaliczeniaobecność na zajęciach