Warsztat metodycznyLektury w nowej podstawie programowej z języka polskiego w szkole ponadpodstawowej – odczytane na nowo
Kierownik szkoleniaJoanna Wenek
Termin12 marca 2021

Dec 3, 2021 3:30 PM-7:00 PM

MiejsceZdalnie
Liczba godzin5 godzin
CeleWypracowanie rozwiązań dydaktycznych w odniesieniu do wybranych tekstów literackich. Kształcenie umiejętności budowanie zadań wokół tekstu literackiego - lektur obowiązkowych w szkole ponadpodstawowej - realizacja zapisów zawartych w nowej podstawie programowej. Doskonalenie umiejętności wykorzystywania kontekstów ikonicznych, filmowych, literackich; Omówienie zagadnień aksjologicznych zapisanych w podstawie programowej.
AdresaciNauczyciele języka polskiego szkół ponadpodstawowych
Dodatkowe informacjeJest to kontynuacja szkolenia z dnia 26 lutego 2021 r. Zajęcia będą mieć podobną formę jak poprzednie i będą zawierać prezentację praktycznych pomysłów dydaktycznych. Niektóre rozwiązania zostaną wypróbowane i wypracowane także w trakcie zajęć.
Warunki zaliczeniaObecność na szkoleniu