SeminariumLektury korczakowskie: najważniejsze wątki w twórczości Janusza Korczaka. Inspiracje Korczakowskie we współczesnych placówkach edukacyjnych.
Termin25 października 2021

Oct 25, 2021, godz. 3:30 PM-6:00 PM

Miejsceszkolenie online
Liczba godzin3 godziny dydaktyczne
CeleWzrost wiedzy i kompetencji w obszarze pracy wychowawczej zgodnej z Korczakowską ideą wychowania.
Poznanie najważniejszych wątków w twórczości Janusza Korczaka, kierowanej do dorosłych i dzieci, przede wszystkim: Jak kochać dziecko; Prawo dziecka do szacunku; dylogia Król Maciuś; Kajtuś Czarodziej; Kiedy znów będę mały; Mośki, Joski i Srule oraz Józki, Jaśki i Franki; Pamiętnik
AdresaciNauczyciele, wychowawcy wszystkich typów szkół, przedszkoli i innych placówek edukacyjnych, zainteresowani wdrażaniem do pracy wychowawczej wartości pedagogiki Korczakowskiej.
Dodatkowe informacjeZajęcia odbywają się w ramach cyklu seminariów i realizowane są online. Treści spotkań skoncentrowane są wokół odrębnych obszarów, można więc uczestniczyć w pojedynczych zajęciach. Osoby zakwalifikowane na zajęcia otrzymają emailem link do spotka w sieci.
Warunki zaliczenia100 % obecności i udziału w zajęciach