Warsztat metodycznyLaboratorium twórczego myślenia - ćwiczenia kreatywności. Wyobraź sobie
Termin13 marca 2019

Mar 13, 2019 12:00 PM-5:00 PM

MiejsceWCIES ul.Stara 4 (Śródmieście)
Liczba godzin7 godzin
CelePraktyczne doskonalenie umiejętności związanych z rozbudzaniem kreatywności, promowaniem postawy twórczej wśród uczniów oraz wykorzystaniem metod twórczych w realizacji programów szkolnych. Zapoznanie nauczycieli z ćwiczeniami rozwijającymi wyobraźnię.
AdresaciNauczyciele, dyrektorzy, psycholodzy i pedagodzy zainteresowani rozwojem osobistym w zakresie myślenia twórczego, poszukiwaniem inspiracji do innowacyjnych działań.
Dodatkowe informacjeWarsztaty realizowane w ramach cyklu stanowiącego całość, gdzie jednocześnie każdy z nich jest samodzielnym modułem skoncentrowanym wokół określonego obszaru - można więc uczestniczyć również w pojedynczych spotkaniach.
Warunki zaliczenia100 % obecności i udziału w zajęciach