Podaj login konta (adres e-mail), do którego chcesz odzyskać hasło.

Warsztat metodycznyLaboratorium twórczego myślenia - ćwiczenia kreatywności. Uwolnij umysł
Termin13 października 2022

Oct 13, 2022, godz. 2:00 PM-6:30 PM

MiejsceWCIES, ul. Stara 4
CelePraktyczne doskonalenie umiejętności związanych z rozbudzaniem kreatywności, promowaniem postawy twórczej wśród uczniów oraz wykorzystaniem metod twórczych w realizacji programów szkolnych.
Zapoznanie nauczycieli ze współczesnym rozumieniem twórczości oraz rozwojowymi i środowiskowymi blokadami twórczości i sposobami ich przezwyciężania.
AdresaciNauczyciele, dyrektorzy, psycholodzy i pedagodzy zainteresowani rozwojem osobistym w zakresie myślenia twórczego, poszukiwaniem inspiracji do innowacyjnych działań.
Dodatkowe informacjeCykl warsztatów (9 w roku szkolnym) stanowi spójną całość. Jednocześnie każdy z nich stanowi samodzielny moduł skoncentrowany wokół określonego obszaru - można więc uczestniczyć również w pojedynczych spotkaniach dot. twórczości.
Warunki zaliczenia100 % obecności i udziału w zajęciach