Podaj login konta (adres e-mail), do którego chcesz odzyskać hasło.

Warsztat metodycznyLaboratorium twórczego myślenia - ćwiczenia kreatywności. Poznawaj i zmieniaj
Termin01 grudnia 2022

Jan 12, 2022, godz. 2:00 PM-6:30 PM

MiejsceWCIES, ul. Stara 4
CelePraktyczne doskonalenie umiejętności związanych z rozbudzaniem kreatywności, promowaniem postawy twórczej wśród uczniów oraz wykorzystaniem metod twórczych w realizacji programów szkolnych.
Zaprezentowanie podstawowych zdolności twórczych jako narzędzi poznawania rzeczywistości.
AdresaciNauczyciele, dyrektorzy, psycholodzy i pedagodzy zainteresowani rozwojem osobistym w zakresie myślenia twórczego, poszukiwaniem inspiracji do innowacyjnych działań.
Dodatkowe informacjeKolejne zajęcia z cyklu warsztatów (9 spotkań w roku szkolnym) rozwijających zdolności twórcze, które stanowią spójną całość, ale można uczestniczyć również w pojedynczych spotkaniach tematycznych.
Warunki zaliczenia100 % obecności i udziału w zajęciach