Warsztat metodycznyLaboratorium twórczego myślenia - ćwiczenia kreatywności. Pisać każdy może, cz.2. Pisz z fantazją
Termin13 lutego 2019

Feb 13, 2019 12:00 PM-5:00 PM

MiejsceWCIES ul.Stara 4 (Śródmieście)
Liczba godzin7 godzin
CelePraktyczne doskonalenie umiejętności związanych z rozbudzaniem kreatywności, promowaniem postawy twórczej wśród uczniów oraz wykorzystaniem metod twórczych w realizacji programów szkolnych. Zaprezentowanie ćwiczeń rozbudzających gotowość uczniów do wychodzenia w wypowiedziach ustnych poza schematy.
AdresaciNauczyciele, dyrektorzy, psycholodzy i pedagodzy zainteresowani rozwojem osobistym w zakresie myślenia twórczego, poszukiwaniem inspiracji do innowacyjnych działań.
Dodatkowe informacjeWarsztaty realizowane w ramach cyklu stanowiącego całość, gdzie jednocześnie każdy z nich jest samodzielnym modułem skoncentrowanym wokół określonego obszaru - można więc uczestniczyć również w pojedynczych spotkaniach.
Warunki zaliczenia100 % obecności i udziału w zajęciach