Podaj login konta (adres e-mail), do którego chcesz odzyskać hasło.

Warsztat metodycznyLaboratorium twórczego myślenia - ćwiczenia kreatywności. Pisać każdy może, cz.2. Pisz z fantazją
Termin09 lutego 2023

Sep 2, 2023, godz. 2:30 PM-7:00 PM

MiejsceWCIES, ul. Stara 4
CelePraktyczne doskonalenie umiejętności związanych z rozbudzaniem kreatywności, promowaniem postawy twórczej wśród uczniów oraz wykorzystaniem metod twórczych w realizacji programów szkolnych. Zaprezentowanie ćwiczeń rozbudzających gotowość uczniów do wychodzenia w wypowiedziach ustnych poza schematy.
AdresaciNauczyciele, dyrektorzy, psycholodzy i pedagodzy zainteresowani rozwojem osobistym w zakresie myślenia twórczego, poszukiwaniem inspiracji do innowacyjnych działań.
Dodatkowe informacjeZajęcia z cyklu warsztatów rozwijających zdolności twórcze, które stanowią spójną całość, ale można uczestniczyć również w pojedynczych spotkaniach tematycznych.
Warunki zaliczenia100 % obecności i udziału w zajęciach