Podaj login konta (adres e-mail), do którego chcesz odzyskać hasło.

Warsztat metodycznyLaboratoria Przyszłości - wideo w edukacji
Kierownik szkoleniaZbigniew Cybulski
Termin01 - 03 lutego 2023

Jan 2, 2023, godz. 4:00 PM-7:00 PM

Feb 2, 2023, godz. 4:00 PM-7:30 PM

Mar 2, 2023, godz. 4:00 PM-7:30 PM

Miejsceul. Stara 4, Warszawa
CelePraktyczna nauka samodzielnego tworzenia treści wideo: od kwestii technicznych, poprzez dobór dodatkowego sprzętu, naukę języka wideo, aż po samodzielne tworzenie edukacyjnych materiałów wideo, wraz z ich publikacją w Internecie, np. w serwisach społecznościowych.

Kurs dla osób chcących samodzielnie tworzyć proste materiały wideo. Zajęcia prowadzone są w zaaranżowanym studiu, gdzie, pod okiem zawodowców, uczestnicy sami nagrywają, oświetlają, montują, dodają grafiki i tworzą swoje własne filmiki – w ten sposób poznając możliwości, jakie daje sprzęt wideo w nowoczesnej edukacji.
AdresaciNauczyciele
Dodatkowe informacjeW trakcie szkolenia będziesz posługiwać się smartfonem. A więc naładuj go, przeczyść obiektyw i zadbaj o trochę miejsca w pamięci telefonu: nagrasz nim kilka ujęć. Przed szkoleniem zainstaluj program Cap-Cut. Jest on dostępny i na smartfony z systemem Android, i na iPhony. Program jest darmowy.
Warunki zaliczeniaObecność na zajęciach oraz test sprawdzający wiedzę.