Podaj login konta (adres e-mail), do którego chcesz odzyskać hasło.

Warsztat metodycznyLaboratoria Przyszłości - druk 3D w edukacji
Kierownik szkoleniaZbigniew Cybulski
Termin19 - 27 września 2022

Sep 19, 2022, godz. 4:00 PM-8:00 PM

Sep 26, 2022, godz. 4:00 PM-8:00 PM

Sep 27, 2022, godz. 4:00 PM-8:00 PM

MiejsceStara 4
CeleKurs dostarcza nauczycielom podstawowej wiedzy o technologii druku 3D. Uczymy się technologii od strony praktycznej: od prostego projektowania, poprzez przygotowanie własnego projektu do druku, ustawienie parametrów szkolnej drukarki, przez gotowy wydruk, aż po jego obróbkę i finalne wykończenie. W czasie kursu uczymy się też, jak prowadzić lekcje z uczniami, aby nauczyć ich mądrego korzystania z drukarki 3D.

Nauka obsługi konkretnego modelu drukarki 3D, będącej na wyposażeniu danej szkoły. Nasi instruktorzy mają wiedzę na temat większości popularnych marek dostępnych na runku i przekazują wiedzę dotyczącą konkretnego modelu.

Zrozumienie procesu druku 3D na drukarkach stosowanych w szkole, szczególnie poznanie wszystkich zalet, ale i ograniczeń tych urządzeń.

Opanowanie prostych i darmowych programów do projektowania i przygotowania druku 3D.

Zdobycie wystarczających umiejętności, aby samodzielnie prowadzić twórcze lekcje z uczniami. Poznanie technik i pomysłów przydatnych w nauczaniu druku 3D
AdresaciNauczyciele