Szanowni Państwo,

w związku ze stanem zagrożenia epidemiologicznego uprzejmie informujemy, że wszystkie szkolenia stacjonarne zostają zawieszone do odwołania lub są przekształcane na formę zdalną.

Zapisani uczestnicy zostaną poinformowani o zmianach.

Szkolenia zdalne znajdują się w zakładce Szkolenia zdalne oraz w zakładkach innych typów szkoleń.

Wspomaganie placówkiKompleksowe wspomaganie placówki - Szkoła Podstawowa nr 120 z oddziałami Integracyjnymi im. Pułków Piechoty „Dzieci Warszawy”
Kierownik szkoleniaKrystyna Marczewska
Termin20 września 2019 - 15 czerwca 2020

Sep 20, 2019 4:00 PM-Jun 15, 2020 7:00 PM

MiejsceSzkoła Podstawowa nr 120 z oddziałami Integracyjnymi, ul. Międzyborska 70
Liczba godzin56 godzin
AdresaciDyrektor i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 120 z oddziałami Integracyjnymi im. Pułków Piechoty „Dzieci Warszawy”
Dodatkowe informacje
Warunki zaliczeniaAktywne uczestniczenie w spotkaniach. Stosowanie wypracowanych metod i form w pracy z uczniami w szkole.