ForumJubileuszowa gala 10-lecia samorządowych projektów systemowych WARS i SAWA oraz Szkoła z pomysłem, mających na celu jakościowy rozwój warszawskich szkół i placówek
Termin24 września 2019

Sep 24, 2019 1:30 PM-3:00 PM

MiejsceCentrum Nauki Kopernik, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 20
Liczba godzin2 godziny
CeleWręczenie Certyfikatów WARS i SAWA oraz Honorowych Wyróżnień "Szkoła z pomysłem" Prezydenta m.st. Warszawy; podsumowanie dziesięciu lat systemowej pracy projektowej w zakresie wspierania uczniów zdolnych; refleksje - jak powinna wyglądać edukacja przyszłości
AdresaciPrzedstawiciele warszawskiej sieci szkół wspierających uzdolnionych (tj. szkół z Certyfikatem Prezydenta m.st. Warszawy WARS i SAWA) oraz szkół posiadających Honorowe Wyróżnienie Prezydenta m.st. Warszawy „Szkoła z pomysłem”, przedstawiciele dzielnic m.st. Warszawy. Uwaga: Rejestracja na galę przedstawicieli szkół, które otrzymają Certyfikaty i Wyróżnienia w bieżącej edycji ww. projektów prowadzona jest bezpośrednio przez Biuro Edukacji Urzędu m.st. Warszawy.
Warunki zaliczeniaUdział w wydarzeniu