SeminariumJak uczyć dziecko - podejście korczakowskie
Termin13 marca 2024

13-03-2024, godz. 15:30-18:00

Miejsceonline
CeleWzrost wiedzy i kompetencji w obszarze pracy wychowawczej zgodnej z Korczakowską ideą wychowania.
Poznanie korczakowskiego myślenia i podejścia do edukacji, na podstawie literatury korczakowskiej i doświadczeń z placówkami opiekuńczymi oraz ze szkołą eksperymentalną.
AdresaciNauczyciele, wychowawcy wszystkich typów szkół, przedszkoli i innych placówek edukacyjnych, zainteresowani wdrażaniem do pracy wychowawczej wartości pedagogiki Korczakowskiej.
Dodatkowe informacjeZajęcia odbywają się w ramach cyklu seminariów korczakowskich. Treści spotkań skoncentrowane są wokół odrębnych obszarów, można więc uczestniczyć w pojedynczych zajęciach. Osoby zakwalifikowane otrzymają mailem link do spotka w sieci.
Warunki zaliczenia100 % obecności i udziału w zajęciach