Szanowni Państwo,

w związku ze stanem zagrożenia epidemiologicznego uprzejmie informujemy, że wszystkie szkolenia stacjonarne zostają zawieszone do odwołania lub są przekształcane na formę zdalną.

Zapisani uczestnicy zostaną poinformowani o zmianach.

Szkolenia zdalne znajdują się w zakładce Szkolenia zdalne oraz w zakładkach innych typów szkoleń.

Warsztat metodycznyJak przeciwdziałać radykalizmom wśród młodzieży i tworzyć porozumienie mimo różnic?
Termin18 stycznia 2020

Jan 18, 2020 9:00 AM-3:00 PM

MiejsceWCIES ul.Stara 4 (Śródmieście)
Liczba godzin8 godzin
CeleZwiększenie wiedzy dotyczącej przyczyn, przejawów i konsekwencji radykalizacji postaw wśród młodzieży (w tym szczególnie o podłożu ksenofobicznym, islamofobicznym, rasistowskim, nacjonalistycznym i homofobicznym).
Zwiększenie wiedzy dotyczącej zapobiegania radykalizacji młodzieży.
Zwiększenie wiedzy i umiejętności dot. tworzenia porozumienia wśród młodzieży o różnych postawach i poglądach.
AdresaciNauczyciele, dyrektorzy, pedagodzy i psycholodzy ze wszystkich typów szkół (pracujący np. z uczniami z doświadczeniem migracji)
Dodatkowe informacjeZajęcia w ramach cyklu - Wyzwania wielokulturowej szkoły, wspierające nauczycieli w pracy w wielokulturowym środowisku szkolnym.
Warunki zaliczenia100% aktywny udział w zajęciach