Szanowni Państwo,

w związku ze stanem zagrożenia epidemiologicznego uprzejmie informujemy, że wszystkie szkolenia stacjonarne zostają zawieszone do odwołania lub są przekształcane na formę zdalną.

Zapisani uczestnicy zostaną poinformowani o zmianach.

Szkolenia zdalne znajdują się w zakładce Szkolenia zdalne oraz w zakładkach innych typów szkoleń.

Warsztat metodycznyHalloween – czy i jak podchodzić do tematu na lekcjach religii?
Kierownik szkoleniaGrzegorz Michał Diłanian
Termin15 października 2019

Oct 15, 2019 5:00 PM-8:00 PM

MiejsceL LO im. Ruy Barbosy, ul. Burdzińskiego 4 (Praga Płn.)
Liczba godzin4 godziny
CeleZapoznanie z różnymi formami i metodami realizacji lekcji dotyczącymi tematyki stosunku katolików do halloween.
Wdrożenie do ewaluacji pracy własnej nauczycieli religii.
Ukazanie relacji między sposobem prowadzenia zajęć religii a efektami wychowawczymi.
Doskonalenie umiejętności stosowania metod aktywizujących na lekcjach religii.
AdresaciNauczyciele religii klas IV-VIII szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych
Dodatkowe informacje
Warunki zaliczeniaUdział w całym szkoleniu i wykonywanie zadań przewidzianych programem szkolenia.