Szanowni Państwo,

w związku ze stanem zagrożenia epidemiologicznego uprzejmie informujemy, że wszystkie szkolenia stacjonarne zostają zawieszone do odwołania lub są przekształcane na formę zdalną.

Zapisani uczestnicy zostaną poinformowani o zmianach.

Szkolenia zdalne znajdują się w zakładce Szkolenia zdalne oraz w zakładkach innych typów szkoleń.

Kurs doskonalącyElementy art-terapii wspomagające integrację działań edukacyjnych i wychowawczych.
Kierownik szkoleniaIzabela Podsiadło-Dacewicz
Termin18 - 19 stycznia 2020

Jan 18, 2020 9:00 AM-4:00 PM

Jan 19, 2020 9:00 AM-4:00 PM

MiejsceWCIES
Liczba godzin20 godzin
Cele- Art-terapia z wykorzystaniem rytmu i ciszy.
- Wspomaganie rozwoju i nauki dzieci w czterech wymiarach – sferze fizycznej, emocjonalnej, intelektualnej i duchowej z wykorzystaniem elementów art-tererapii.
- Wspomaganie umiejętności uczenia się uważności, koncentracji uwagi, zachowywania dyscypliny.
-Doskonalenie umiejętności uważnego słuchania, komunikacji i pracy zespołowej.
- Redukcja napięcia emocjonalnego i stresu.
- Stymulowanie kreatywności.
AdresaciKadra pedagogiczna warszawskich szkół i placówek oświatowych.
Dodatkowe informacjeDo wzięcia udziału w warsztatach nie są wymagane żadne umiejętności i talenty muzyczne.
Warunki zaliczenia100% frekwencja