SeminariumEfektywne techniki nauczania i uczenia: powtarzanie w odstępach i przeplatanie materiału
Termin03 lutego 2021

Mar 2, 2021 4:30 PM-7:30 PM

Miejsceszkolenie online
Liczba godzin4 godziny
CeleWzrost wiedzy i kompetencji w obszarze efektywnych technik nauczania opierających się o wyniki badań naukowych z zakresu psychologii poznawczej, neurobiologii w szczególności przeplatania materiału i nauki interwałowej.
AdresaciDyrektorzy, nauczyciele wszystkich typów szkół Nauczyciele wszystkich typów szkół zainteresowani efektywnymi metodami nauczania, które mają mocne oparcie w badaniach naukowych
Dodatkowe informacjeCykl seminariów dot. efektywnych technik kształcenia, realizowanych online raz w miesiącu. Treści spotkań skoncentrowane są wokół odrębnych obszarów, można więc uczestniczyć w pojedynczych zajęciach. Osoby zakwalifikowane otrzymają emailem link do zajęć.
Warunki zaliczeniaObecność w 100 % i aktywny udział w zajęciach