Szanowni Państwo,

w związku ze stanem zagrożenia epidemiologicznego uprzejmie informujemy, że wszystkie szkolenia stacjonarne zostają zawieszone do odwołania lub są przekształcane na formę zdalną.

Zapisani uczestnicy zostaną poinformowani o zmianach.

Szkolenia zdalne znajdują się w zakładce Szkolenia zdalne oraz w zakładkach innych typów szkoleń.

Warsztat metodycznyEdukacja miejska, czyli przykłady wykorzystania przestrzeni miejskiej jako „żywego laboratorium” na zajęciach przedmiotów przyrodniczych – warsztat w ramach projektu "Urban Science - Integrated Learning for Smart Cities" (Erasmus+.)
Kierownik szkoleniaUrszula Depczyk
Termin20 listopada 2019

Nov 20, 2019 3:30 PM-6:30 PM

MiejsceWCIES