Szanowni Państwo,

w związku ze stanem zagrożenia epidemiologicznego uprzejmie informujemy, że:

wszystkie szkolenia stacjonarne zostają zawieszone do odwołania lub są przekształcane na formę zdalną. Zapisani uczestnicy zostaną poinformowani o zmianach.

szkolenia zdalne znajdują się w zakładce Szkolenia zdalne oraz w zakładkach innych typów szkoleń

Od wtorku 31 marca będzie widoczna nowa oferta szkoleń zdalnych.

Kurs doskonalącyEdukacja instrumentalna w szkole podstawowej. Dzwonki, flety, flażolety i inne proste instrumenty.
Kierownik szkoleniaPiotr Kania
Termin17 stycznia - 06 marca 2020

Jan 17, 2020 5:30 PM-7:30 PM

Jan 29, 2020 5:00 PM-7:30 PM

Feb 27, 2020 4:45 PM-7:30 PM

Jun 3, 2020 5:30 PM-7:30 PM

MiejsceWCIES
Liczba godzin60 godzin
CelePokazanie różnorodności instrumentarium w szkole, przedstawienie sposobów łączenia poszczególnych instrumentów w zespoły, przedstawienie realnych korzyści z muzykowania w szkole, wykorzystanie technologii informatycznej podczas przygotowywania zapisów nutowych.
AdresaciNauczyciele muzyki, edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciele świetlicy
Dodatkowe informacjeKażdy uczestnik szkolenia musi mieć swoje instrumenty (dzwonki chromatyczne, flet prosty renesansowy oraz flażolet w stroju "D").
Warunki zaliczenia80% obecności opanowanie wybranych utworów