Warsztat metodycznyDzieci wychowujące się w trudnych sytuacjach rodzinnych (2 edycja).
Kierownik szkoleniaIzabela Podsiadło-Dacewicz
Termin09 lutego 2020

Sep 2, 2020 9:00 AM-4:30 PM

MiejsceWCIES, ul. Stara 4
Liczba godzin10 godzin
CeleZapoznanie osób uczestniczących z różnymi sytuacjami trudnymi dla dzieci i młodzieży, które wynikają z sytuacji rodzinnych.
Rozpoznawanie symptomów trudnych sytuacji, analiza potrzeb i możliwości udzielania pomocy dzieciom w trudnej sytuacji rodzinnej.
Rozwijanie kompetencji związanych z reagowaniem na zachowania dziecka w trudnej sytuacji rodzinnej.
Uwrażliwienie kadry pedagogicznej na psychologiczną sytuację dziecka w trudnej sytuacji rodzinnej.
• Rozwijanie umiejętności rozumienia potrzeb dziecka w trudnej sytuacji rodzinnej.
• Wskazanie możliwości związanych z udzielaniem pomocy uczniom/uczennicom w trudnej sytuacji rodzinnej.
AdresaciKadra pedagogiczna warszawskich szkół i placówek oświatowych.
Warunki zaliczenia100% frekwencja.