Kurs doskonalącyDzieci, wychowawcy oraz instytucje edukacyjne w świetle praktyki i myśli J. Korczaka
Termin11 marca - 05 czerwca 2019

Nov 3, 2019 12:00 PM-5:00 PM

May 15, 2019 12:00 PM-5:00 PM

May 6, 2019 12:00 PM-5:00 PM

MiejsceWCIES ul.Stara 4 (Śródmieście)
Liczba godzin21 godzin
CeleWzrost wiedzy i kompetencji w obszarze pracy wychowawczej zgodnej z Korczakowską ideą wychowania oraz przyrost kompetencji pomocnych w ubieganiu się o tytuł szkoły-z własnymi, innowacyjnymi i skutecznymi rozwiązaniami w kluczowych obszarach wychowania- Warszawską Nagrodę Wychowawczą im. J.Korczaka.
Poznanie oraz doświadczenie wpływu myśli oraz praktyki Janusza Korczaka w obszarach:dzieci, wychowawcy, instytucje edukacyjne.
AdresaciNauczyciele, wychowawcy wszystkich typów szkół, przedszkoli i innych placówek edukacyjnych, zainteresowani wdrażaniem do pracy wychowawczej wartości pedagogiki Korczakowskiej.
Dodatkowe informacjeW trakcie zajęć uczestnicy poznają oraz doświadczą wpływu myśli oraz praktyki Janusza Korczaka w obszarach: dzieci, wychowawcy, instytucje edukacyjne. Zajęcia prowadzi Wojtek Lasota z Fundacji Korczakowskiej
Warunki zaliczenia90 % obecności i udziału w zajęciach