Podaj login konta (adres e-mail), do którego chcesz odzyskać hasło.

Kurs doskonalącyCertyfikowany Praktyk i Trener AHA™ - fotografie, które inspirują.
Kierownik szkoleniaIzabela Podsiadło-Dacewicz
Termin20 - 21 lutego 2023

Feb 20, 2023, godz. 9:30 AM-5:30 PM

Feb 21, 2023, godz. 9:30 AM-5:30 PM

MiejsceWCIES, ul. Stara 4
Liczba godzin24 godziny dydaktyczne
CeleDostarczenie kadrze pedagogicznej narzędzi ze scenariuszami do prowadzenia lekcji wychowawczych mających na celu:
1. Integrowanie klasy.
2. Realizację tematów wychowawczych z obszaru budowania samoświadomości, poczucia własnej wartości, współpracy i postawy otwartości.
3. Angażowanie uczniów i uczennic w rozmowy na tematy przyjaźni, relacji, empatii, przyszłości, kształtujące postawę otwartości, umiejętności wypowiadania się i słuchania.

Przygotowanie trenerskie kadry pedagogicznej do uczenia innych procesów wychowawczych w oparciu o karty AHA.
AdresaciKadra pedagogiczna warszawskich szkół i placówek oświatowych.
Dodatkowe informacjeOsoby uczestniczące w kursie otrzymają skrypt ze scenariuszami zajęć oraz karty metaforyczne AHA.
Warunki zaliczenia100% frekwencja.