SeminariumBliskość. Pomiędzy podejściem korczakowskim a wybranymi koncepcjami psychologicznymi
Termin15 lutego 2022

Feb 15, 2022, godz. 3:30 PM-6:00 PM

Miejsceszkolenie online
Liczba godzin3 godziny dydaktyczne
CeleWzrost wiedzy i kompetencji w obszarze pracy wychowawczej zgodnej z Korczakowską ideą wychowania.
Podniesienie poziomu wiedzy nauczycieli na temat pedagogiki, praktyki, myśli, twórczości i biografii Janusza Korczaka, by inspirować ich do poszukiwań własnych sposobów korzystania z tych inspiracji w swojej pracy zawodowej.
AdresaciNauczyciele, wychowawcy wszystkich typów szkół, przedszkoli i innych placówek edukacyjnych, zainteresowani wdrażaniem do pracy wychowawczej wartości pedagogiki Korczakowskiej.
Dodatkowe informacjeZajęcia odbywają się w ramach cyklu seminariów i realizowane są online. Treści spotkań skoncentrowane są wokół odrębnych obszarów, można więc uczestniczyć w pojedynczych zajęciach. Osoby zakwalifikowane na zajęcia otrzymają emailem link do spotka w sieci.
Warunki zaliczenia100 % obecności i udziału w zajęciach