Szanowni Państwo,

w związku ze stanem zagrożenia epidemiologicznego uprzejmie informujemy, że wszystkie szkolenia stacjonarne zostają zawieszone do odwołania lub są przekształcane na formę zdalną.

Zapisani uczestnicy zostaną poinformowani o zmianach.

Szkolenia zdalne znajdują się w zakładce Szkolenia zdalne oraz w zakładkach innych typów szkoleń.

Szkolenie e-learningoweBibliotekarzu wzmocnij pewność siebie i wyznacz cele zawodowe.
Kierownik szkoleniaMałgorzata Bykowska
Termin30 czerwca 2020

Jun 30, 2020 10:00 AM-12:00 PM

Miejsceonlaine
Liczba godzin3 godziny
Celepozyskanie wiedzy na temat budowania pewności siebie i zwiększenia poczucia własnej wartości w pracy, określenie własnych celów w pracy zawodowej i życiu prywatnym, wzmacnianie postaw asertywnych, budowanie poprawnych relacji w środowisku pracy i w domu.
Adresacinauczyciele bibliotekarze w nowym środowisku pracy lub wracający do pracy po długiej nieobecności, szukający wsparcia .
Dodatkowe informacjeszkolenie na platformie Zoom,gość specjalny spotkania Justyna Kaczorowska - psycholog,pierwszy w Polsce certyfikowany coach innowacyjnej metody do pracy nad samooceną – Lock Luck.
Warunki zaliczeniaobecność