Warsztat metodycznyAnaliza przypadków rozwiązywania problemów wychowawczych w ramach cyklu Wychowawcze inspiracje J. Korczaka we współczesnej placówce oświatowej
Termin18 kwietnia 2018

Apr 18, 2018 09:00-14:00

MiejsceWCIES ul.Stara 4 (Śródmieście)
Liczba godzin7 godzin
CeleAnaliza przypadków rozwiązywania problemów wychowawczych; doskonalenie kompetencji wychowawczych, w tym - radzenie sobie z problemami, wyzwaniami wychowawczymi, planowanie oddziaływań sprzyjających wspomaganiu rozwoju, kształtowaniu postaw, zapobieganiu zagrożeniom.
AdresaciNauczyciele, dyrektorzy, psycholodzy i pedagodzy wszystkich typów szkół, przedszkoli i innych placówek edukacyjnych
Dodatkowe informacjeZajęcia dedykujemy przedstawicielom placówek edukacyjnych, które swój model wychowawczy chcą budować w oparciu o wartości pedagogiki Korczakowskiej.
Warunki zaliczenia100 %